Nie bójmy się bać - ebook wraz z interaktywnymi ćwiczeniami

Cena: 59,90 zł 59.90
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

E-book Nie bójmy się bać to interaktywny poradnik skierowany dla osób zainteresowanych tematem lęku, sposobami samodzielnego radzenia sobie z nim oraz rozpoznawaniem momentu, w którym należy zwrócić się do specjalisty. Zawiera wiedzę w pigułce, wyjaśnia dlaczego lęk wcale nie jest tak zły, jak nam się wydaje i dlaczego nie da się i nie byłoby dobrze eliminować go z naszego życia. Okaże się przydatny również dla osób, których bliscy cierpią na zaburzenia lękowe.

 

E-book powstał z podsumowania i połączenia wiedzy psychologicznej i doświadczenia pracy psychoterapeutycznej, warsztatowej oraz naukowej dwóch psycholożek i psychoterapeutek: Joanny Światłej i Amandy Staniszewskiej-Celer. Gwarantujemy, że po jego przeczytaniu już nigdy nie powiesz, że nie ma czego się bać.

 

Co dokładnie otrzymasz: 75-stronicowy interaktywny poradnik, zawierający pigułkę wiedzy na temat lęku oraz  21 ćwiczeń do radzenia sobie z lękiem.

 

Ten e-book jest dla Ciebie jeżeli:

  • chcesz dowiedzieć się więcej na temat lęku;
  • masz zamiar pracować nad radzeniem sobie z lękiem;
  • chcesz przestać unikać sytuacji, wywołujących lęk;
  • cierpisz z powodu lęku i nie wiesz, jak sobie z tym poradzić;
  • z powodu odczuwania silnego lęku rozważasz podjęcie psychoterapii, ale nie wiesz, czy jest dla Ciebie, bądź nie możesz tego zrobić w tym momencie;
  • masz motywację, aby pracować nad lękiem poza psychoterapią;
  • szukasz odpowiedzi, jak wspierać bliskich, którzy mają zaburzenia lękowe.

O autorkach:

 

Amanda Staniszewska-Celer - psycholożka oraz certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna. Na co dzień pracuje z pacjentami w gabinecie, skupiając się na zaburzeniach psychicznych oraz osobowościowych. Jest doktorantką Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Naukowo zajmuje się badaniem wpływu społecznego, a w szczególności poziomem agresji po wykluczeniu społecznym. Ma duszę podróżniczki oraz ogromne zamiłowanie do książek, więc czytając, podróżuje cały czas.

 

Joanna Światła - psycholożka, certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna, dyplomowana seksuolożka w trakcie certyfikacji na seksuolożkę kliniczną, wykładowczyni. Naukowo zajmuje się badaniami nad kompulsywnym kupowaniem i terapią schematów. Łączy dydaktykę, praktykę psychoterapeutyczną oraz akademicką, a swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Prywatnie jest pasjonatką fotografii, podróży i literatury. 

 

Kup e-booka podczas premiery - cena już NIGDY nie będzie tak niska!

Zapraszamy Cię, aby nie bać się bać.

Amanda Staniszewska-Celer - ZnanyLekarz.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl